20.04.2013
Powoli żegnamy się z naszymi szczeniętami.
Nie są to dla nas łatwe chwile, bo jednak pokochaliśmy nasze psiaki. Pociesza nas jednak pewność, że domy, do których idą, czyli nowi właściciele, to cudowni ludzie - zakochani w dogach, odpowiedzialni, pragnący stworzyć najlepsze warunki swoim nowym przyjaciołom i co nas bardzo cieszy TO NOWI WYSTAWCY. Wśród nowych właścicieli naszych dożków są tacy, którzy zaczynają swoją przygodę z rasą doga niemieckiego (uczą się ) i tym służymy pomocą telefoniczna i mailową, a także na wystawach w każdej chwili. Ale są i takie osoby, które miały już dogi niemieckie i mają przekonanie, że to jedyne psy dla ich rodziny. Psiaki, tak jak obiecaliśmy, idą do nowych domów z pełna dokumentacją, zaszczepione, odrobaczone, z solidnymi wyprawkami.

I tak, w nowych domach są już:
KAMELOTTA - Szczecin
KRESPO - Bielsko Biała
KASZMIR - Wrocław
KARINA - Środa Śląska
KAMELIA - Stary Sącz
KAMERTON - Częstochowa
KAJMAN - Kraków

Zobacz - GALERIA - NOWE DOMY


KASKADA zostaje w hodowli - będzie można oglądać jej rozwój w kolejnych miesiącach w Galerii.

Na nowe domy czekają jeszcze dwa piękne wystawowe pieski:
Suczka czarna z białym znaczeniem nad noskiem KASTELLA - duża suczka, o pięknej budowie, odważna, chętna do zabawy z dziećmi i ciekawa ludzi Pies czarny z większą ilością białych znaczeń na kufie, karku i klatce piersiowej - pies o bardzo zgrabnej, zwartej sylwetce, ciekawych białych znaczeniach, otwarty na ludzi i świat, pieszczoch.

CHĘTNIE WIDZIANI NOWI WYSTAWCY.


Bardzo dziękujemy za okazywaną nam życzliwość, doping, pomoc ( zwłaszcza przy narodzinach szczeniąt ), naukę i wprowadzenie w doży świat Pani Marcie Kozicy i Panu Tomaszowi.

24.02.2013
Wystawa Championów!!
Dziś święto polskiej kynologii, prestiżowa, jedyna w roku Wystawa Championów w Lesznie. Mogą w niej uczestniczyć tylko psy z tytułem Championa. MARLON BRANDO La Componella - OJCIEC NASZYCH SZCZENIAKÓW - startując w klasie championów wygrał z psem- Championem Polski, uzyskał ocenę doskonałą, lokatę pierwszą, medal złoty, CWC, czyli swój trzeci, duży wniosek na Championa Polski oraz tytuł Zwycięzca. W porównaniu z suką Championką Polski uzyskał tytuł Zwycięzca Rasy (Best of Breed, BOB) oraz wyjątkowy, przyznawany raz w roku na Wystawie Championów tytuł Champion of Champion`s. Marlon występował w finałowej konkurencji o Najpiękniejszego Psa Grupy 2 (Best of Group 2, BOG 2) i otrzymał piękny puchar:))

17.02.2013
Domowa hodowla Myśliwi Mgieł ma przyjemność poinformować o narodzinach miotu doga niemieckiego.

W miocie 17.02.2013 urodziły się:
-3 czarne suczki z różną ilością białych znaczeń
-3 czarne psy z różną ilością białych znaczeń
-2 suczki merle (popielate w czarne łaty)
-1 pies merle (popielaty w czarne łaty)
-1 suczka arlekinka

W rodowodach naszych maluszków znajdują się dogi z najlepszych hodowli europejskich: włoskiej Del Bianello, włoskiej Del Castello Delle Rocche, francuskiej Des Terres De La Rairie, czeskiej Claudia Bohemica.
Mamy nadzieję, że szczenięta odziedziczą po swoich przodkach doskonałą budowę ciała, elegancję, klasę oraz charakter.

Po szczegóły zapraszamy do działu SZCZENIĘTA