Jesteśmy rodziną która wszystko ma duże. Duży dom, siedmioro (to raczej nie jest tak dużo) cudownych dzieci i psy, które oczywiście są duuuże. Dogi zaczęły z nami mieszkać od 2000r i rosły razem z naszymi dzieci.

Nasza hodowla jest wyłącznie hodowlą domową, a to znaczy, że myślimy o "jakości" dobrej linii i prawidłowej socjalizacji naszych psów, a nie o ilości. Szczenięta są cały czas w domu, w kontakcie z ludźmi, naszymi dziećmi oraz innymi psami oraz kotami. Duże psy mają ogród do biegania, co zapewnia im wiele wolności i zdrowego ruchu. Lubimy zwierzęta i każdy ma swojego ulubieńca. Oprócz dogów mamy jeszcze kundelka z adopcji, kota domowego i koty podwórkowe, żółwia, chomika i rybki. Poświęcamy im wiele czasu i troski.

Szczenięta są odchowywane z duża starannością, karmione profesjonalnie, dbamy o ich zdrowie. Duży nacisk kładziemy na socjalizację. Towarzyszą nam w czynnościach domowych, poznając odgłosy życia codziennego domu. Nasze dogi są zdrowe, pogodne, o stabilnych charakterach, zrównoważone i karne, pozbawione agresywnych reakcji, przez co doskonale sprawdzają się jako psy rodzinne. Z tego powodu szukamy dla nich nowych właścicieli, którzy przemyśleli w 100% chęć posiadania tak wspaniałej rasy jaką jest dog niemiecki.

Do nowych domów pojadą z kompletem szczepień i odrobaczeń, kopiami dokumentów rodziców, instrukcją karmienia i pielęgnacji oraz wyprawką niespodzianką :) Zapraszamy Państwa do odwiedzin u nas w domu i zapoznanie się z naszą hodowlą- obejrzycie Państwo matkę miotu oraz warunki w jakich odchowują się szczeniaki. Zapraszamy również do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Nasza hodowla należy do Związku Kynologicznego w Polsce.
Sprzedajemy tylko szczenięta z rodowodem.

Mieszkamy pod Lubinem, woj. dolnośląskie
Kontakt:
tel. 609 758 815